Posłanka KO przyjęta bez kolejki. Klub reaguje, wezwano ją na posiedzenie
Małgorzata Pępek została wezwana na posiedzenie klubu KO w przyszłym tygodniu - przekazał Polsat News Zbigniew Konwiński. To pokłosie medialnych doniesień, że posłanka KO została przyjęta w szpitalu w Żywcu poza kolejką. - Otrzymałam telefon, że zwalnia się termin, że ktoś zrezygnował, żebym przyszła na badanie. Więc to zrobiłam - tłumaczyła w rozmowie z Polsat News Pępek.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
23 Czerwiec 2026
23 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości