Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Posłanka KO przyjęta bez kolejki. Klub reaguje, wezwano ją na posiedzenie

wydarzenia.interia.pl

Posłanka KO przyjęta bez kolejki. Klub reaguje, wezwano ją na posiedzenie

Małgorzata Pępek została wezwana na posiedzenie klubu KO w przyszłym tygodniu - przekazał Polsat News Zbigniew Konwiński. To pokłosie medialnych doniesień, że posłanka KO została przyjęta w szpitalu w Żywcu poza kolejką. - Otrzymałam telefon, że zwalnia się termin, że ktoś zrezygnował, żebym przyszła na badanie. Więc to zrobiłam - tłumaczyła w rozmowie z Polsat News Pępek.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
23 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości