Ratusz i ZDM odpowiadają ws. sygnalisty. "Nie mieliśmy wiedzy"
Warszawski ratusz opublikował oświadczenie po medialnych doniesieniach dotyczących zwolnienia z pracy sygnalisty z Zarządu Dróg Miejskich. Miasto zapewnia, że zgłoszone przez pracownika okoliczności zostały wyjaśnione, a rozwiązanie umowy o pracę nie miało związku z jego działalnością jako sygnalisty. Komunikat wydał także ZDM, w którym stwierdzono m.in., że nie mieli wiedzy, iż pracownik został objęty ochroną.
- Najnowszy
- Czerwiec, 26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
27 Czerwiec 2026
27 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości