Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Koniec nadziei. Polka nie zagra w Wimbledonie. "Do zobaczenia za rok"

sport.interia.pl

Koniec nadziei. Polka nie zagra w Wimbledonie. Do zobaczenia za rok

We wtorek rozpoczęły się kobiece eliminacje do Wimbledonu. Dobrze zainaugurowała je Katarzyna Kawa, która w pewnym stylu awansowała do drugiej rundy. Swój udział w kwalifikacjach zakończyła już niestety Linda Klimovicova, przegrywając po zaciętym spotkaniu z Lulu Sun. Wczorajszy dzień przyniósł jeszcze jedną smutną informację prosto z Londynu. Głos zabrała inna z naszych reprezentantek - reagując na fakt, że w tym roku nie zagra w wielkoszlemowych zmaganiach na terenie Wielkiej Brytanii.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
24 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości