Koniec nadziei. Polka nie zagra w Wimbledonie. "Do zobaczenia za rok"
We wtorek rozpoczęły się kobiece eliminacje do Wimbledonu. Dobrze zainaugurowała je Katarzyna Kawa, która w pewnym stylu awansowała do drugiej rundy. Swój udział w kwalifikacjach zakończyła już niestety Linda Klimovicova, przegrywając po zaciętym spotkaniu z Lulu Sun. Wczorajszy dzień przyniósł jeszcze jedną smutną informację prosto z Londynu. Głos zabrała inna z naszych reprezentantek - reagując na fakt, że w tym roku nie zagra w wielkoszlemowych zmaganiach na terenie Wielkiej Brytanii.
- Najnowszy
-
-
-
-
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wiadomości za dnia
24 Czerwiec 2026