Będzie mecz Polki z Andriejewą w Wimbledonie. Mistrzyni Szlema rywalką Świątek
W poniedziałek ruszy najważniejszy w sezonie turniej na kortach trawiastych - Wimbledon. Rok temu na losowanie drabinek czekaliśmy z dużymi obawami, teraz nastroje są inne. Mimo wciąż nierównej formy Igi Świątek, za to po kapitalnym występie w Paryżu Mai Chwalińskiej oraz świetnym starcie w Holandii Kamila Majchrzaka. W Londynie sześcioro reprezentantów Polski poznało swoje miejsce w turniejowych drabinkach. Pecha miała Magda Linette, szczęście - Maja Chwalińska. A niewiadoma czeka Igę Świątek.
- Najnowszy
Wiadomości za dnia
26 Czerwiec 2026