Afera w Szpitalu Południowym. Prokuratura wszczyna dwa śledztwa
W poniedziałek wszczęte zostały dwa śledztwa w sprawie Szpitala Południowego. Pierwsze dotyczy oszustwa na kwotę ponad pół miliona złotych. Drugie nadużycia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego – poinformował w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Piotr Antoni Skiba.
- Najnowszy
- Czerwiec, 24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 23
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
25 Czerwiec 2026
25 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości