Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Bezprawne opłaty w szpitalach. Placówki z kontraktem NFZ wyciągały pieniądze od Polek

bankier.pl

Bezprawne opłaty w szpitalach. Placówki z kontraktem NFZ wyciągały pieniądze od Polek

Zbyt długo pracujący lekarze, bezprawne pobieranie opłat, za wysoki odsetek cesarskich cięć i chaos organizacyjny - to tylko część nieprawidłowości ujawnionych w najnowszym raporcie NIK. Jak podkreślono, mimo ogólnej poprawy w opiece okołoporodowej, na wielu oddziałach dochodzi do niedopuszczalnych praktyk.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
25 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości