Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Przez 25 lat nagradzali dzieci. Jedno pismo Rzecznika zmieniło wszystko

wydarzenia.interia.pl

Przez 25 lat nagradzali dzieci. Jedno pismo Rzecznika zmieniło wszystko

Po 25 latach zakończono akcję "lody za pasek" w Pszczynie. Właściciele popularnej Lodziarni Pod Dębem poinformowali, że otrzymali pismo od Rzecznika Praw Dziecka z prośbą o zakończenie inicjatywy, w ramach której uczniowie z wyróżnieniem otrzymywali darmowe lody. Sprawa wywołała poruszenie wśród mieszkańców i lokalnych samorządowców.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
6 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości