Przez 25 lat nagradzali dzieci. Jedno pismo Rzecznika zmieniło wszystko
Po 25 latach zakończono akcję "lody za pasek" w Pszczynie. Właściciele popularnej Lodziarni Pod Dębem poinformowali, że otrzymali pismo od Rzecznika Praw Dziecka z prośbą o zakończenie inicjatywy, w ramach której uczniowie z wyróżnieniem otrzymywali darmowe lody. Sprawa wywołała poruszenie wśród mieszkańców i lokalnych samorządowców.
- Najnowszy
-
-
-
-
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości