Dramat 2-latka w opolskim żłobku. "Pracownica została dyscyplinarnie zwolniona"
To, co wydarzyło się w jednym z opolskich żłobków, wstrząsnęło rodzicami i opinią publiczną. 22-miesięczny chłopiec wrócił do domu z krwiakami i siniakami na ciele. Jego bliscy nie mają wątpliwości — dziecko zostało brutalnie potraktowane przez opiekunkę. — Pracownica została dyscyplinarnie zwolniona — przekazała "Faktowi" Wioletta Burzyk reprezentująca zarząd żłobka "Autobusik".
- Najnowszy
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości