Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Dramat 2-latka w opolskim żłobku. "Pracownica została dyscyplinarnie zwolniona"

fakt.pl

Dramat 2-latka w opolskim żłobku. Pracownica została dyscyplinarnie zwolniona

To, co wydarzyło się w jednym z opolskich żłobków, wstrząsnęło rodzicami i opinią publiczną. 22-miesięczny chłopiec wrócił do domu z krwiakami i siniakami na ciele. Jego bliscy nie mają wątpliwości — dziecko zostało brutalnie potraktowane przez opiekunkę. — Pracownica została dyscyplinarnie zwolniona — przekazała "Faktowi" Wioletta Burzyk reprezentująca zarząd żłobka "Autobusik".

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
24 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości