Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu

wydarzenia.interia.pl

Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu

Małgorzata Pępek bez kolejki dostała się na specjalistyczne badania w szpitalu w Żywcu - informują media. Posłanka KO zapisała się na usługę medyczną trzy tygodnie przed jej przeprowadzeniem, podczas gdy średni czas oczekiwania wynosił niemal dwa lata. Jak przekazano, nie było przesłanek, aby przeprowadzić ją u niej wcześniej niż u innych pacjentów.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
23 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości