Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

"Nie mam sobie nic do zarzucenia". Kierwiński ws. Szpitala Południowego

wydarzenia.interia.pl

Nie mam sobie nic do zarzucenia. Kierwiński ws. Szpitala Południowego

- Nie mam sobie nic do zarzucenia - stwierdził szef warszawskich struktur Koalicji Obywatelskiej Marcin Kierwiński w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". W ten sposób odniósł się do nieprawidłowości, do których miało dochodzić w Szpitalu Południowym. Polityk podkreślał, że "nie ma nic wspólnego z polityką kadrową" tej placówki. Zaprzeczył też, że kierował chorych polityków KO do stołecznego szpitala.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
24 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości