"Nie mam sobie nic do zarzucenia". Kierwiński ws. Szpitala Południowego
- Nie mam sobie nic do zarzucenia - stwierdził szef warszawskich struktur Koalicji Obywatelskiej Marcin Kierwiński w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". W ten sposób odniósł się do nieprawidłowości, do których miało dochodzić w Szpitalu Południowym. Polityk podkreślał, że "nie ma nic wspólnego z polityką kadrową" tej placówki. Zaprzeczył też, że kierował chorych polityków KO do stołecznego szpitala.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości