Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

V4: Reaktywacja. Przywódcy w legendarnym pałacu, w tle konflikt dwóch państw

wydarzenia.interia.pl

V4: Reaktywacja. Przywódcy w legendarnym pałacu, w tle konflikt dwóch państw

Po kilku latach premierzy Grupy Wyszehradzkiej znów spotkali się na oficjalnym szczycie. Rzutem na taśmę, jeszcze w czasie trwania węgierskiej prezydencji, zorganizował go Péter Magyar. Swoich odpowiedników zaprosił do Gödöllő, położonego ok. 20 km od Budapesztu, do ulubionego pałacu cesarzowej Austrii i królowej Węgier, a prywatnie żony Franciszka Józefa I - uwielbianej nad Dunajem Sisi.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
24 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości