V4: Reaktywacja. Przywódcy w legendarnym pałacu, w tle konflikt dwóch państw
Po kilku latach premierzy Grupy Wyszehradzkiej znów spotkali się na oficjalnym szczycie. Rzutem na taśmę, jeszcze w czasie trwania węgierskiej prezydencji, zorganizował go Péter Magyar. Swoich odpowiedników zaprosił do Gödöllő, położonego ok. 20 km od Budapesztu, do ulubionego pałacu cesarzowej Austrii i królowej Węgier, a prywatnie żony Franciszka Józefa I - uwielbianej nad Dunajem Sisi.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości