"Mówili, że to tylko kilka minut". Maleńka Suzi umierała w rozgrzanym samochodzie
Dramatyczne sceny przy zoo w Łodzi. Służby dostały niepokojące wezwanie do psa, którego ktoś zostawił w samochodzie podczas upału. Gdyby nie błyskawiczna reakcja świadków, półroczna kundelka Suzi umarłaby w męczarniach. — Choć szyby były uchylone, temperatura wewnątrz auta była tak wysoka, że zwierzę wymagało natychmiastowej pomocy — opowiada "Faktowi" Małgorzata Antczak z łódzkiego magistratu.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości