Nagrała go przed śmiercią. Wstrząsające ustalenia po zabójstwie 16-letniej Gabrysi
— Ona była już spakowana, by wrócić do domu. Chciała od niego odejść i pewnie dlatego ją zabił. Ona miała dużo nagrań na niego. Chodzi o gwałt. Próbował ją zgwałcić. Pewnie się bała i nagrywała to — mówi w poruszającej rozmowie z reporterem "Uwaga! TVN" matka 16-letniej Gabrysi. Dziewczyna miała zostać zamordowana przez swojego starszego o trzy lata chłopaka, Dominika F. Do zbrodni doszło w Białej Podlaskiej.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości