Tragedia pod Tworogiem. Nie żyje dwoje kierowców. Wśród ocalałych dwie dziewczynki
Na prostej drodze, gdzie nic nie zapowiadało tragedii, doszło we wtorek 23 czerwca do dramatycznego wypadku. Po godz. 11.00 w powiecie tarnogórskim na Śląsku Audi zderzyło się z Toyotą. Siła uderzenia była ogromna, dwoje kierowców zginęło na miejscu. We wrakach aut odnaleziono rannych: dwie dziewczynki w wieku 5 i 11 lat oraz 38-letnią kobietę. Ranni zostali przewiezieni do szpitala.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości