Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Pierwsze dokumenty już w Polsce
Olsztyńska prokuratura otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek, która została znaleziona martwa 8 czerwca w swoim mieszkaniu w Montanita. Materiały są obecnie tłumaczone i analizowane, a śledczy w Polsce prowadzą własne postępowanie w tej sprawie.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
25 Czerwiec 2026
25 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości