Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Pierwsze dokumenty już w Polsce

wydarzenia.interia.pl

Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Pierwsze dokumenty już w Polsce

Olsztyńska prokuratura otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek, która została znaleziona martwa 8 czerwca w swoim mieszkaniu w Montanita. Materiały są obecnie tłumaczone i analizowane, a śledczy w Polsce prowadzą własne postępowanie w tej sprawie.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
25 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości