Cezary Żak i Piotr Polk wspominają Magdę Umer. "Zmroziło mnie"
21 czerwca na kanapie "halo tu polsat" zasiadło dwóch uwielbianych aktorów - Piotr Polk i Cezary Żak. Opowiedzieli o wyjątkowym wydarzeniu, które upamiętni zmarłą pół roku temu Magdę Umer. Obaj mieli co opowiadać - podzielili się wzruszającymi anegdotkami o artystce. Aż trudno uwierzyć, do czego namówiła Żaka.
- Najnowszy
- Czerwiec, 24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
25 Czerwiec 2026
25 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości