Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Bieniuk przeprosiła ludzi w autobusie. "Z dwojga złego lepiej w tę stronę"

pomponik.pl

Bieniuk przeprosiła ludzi w autobusie. Z dwojga złego lepiej w tę stronę

Oliwia Bieniuk to znana córka Anny Przybylskiej, która postanowiła podążać śladami mamy i zostać aktorką. Póki co 23-latka może pochwalić się ukończeniem studiów, rolą w znanym paradokumentalnym serialu oraz tysiącami obserwatorów w sieci. Ostatnio wywołała sporo emocji, gdy opublikowała nagranie i znienacka przeprosiła... ludzi w autobusie. Oto szczegóły.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
25 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości