Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Ma 14 lat, a już drugi raz został mistrzem świata. Tata z ważną deklaracją

sport.interia.pl

Ma 14 lat, a już drugi raz został mistrzem świata. Tata z ważną deklaracją

14-latek z Polski został mistrzem świata. Już drugi raz w karierze. Wcześniej zrobił to w wieku 12 lat. Wielu już nazywa Franka Szczyrbę perełką, następnym Bartoszem Zmarzlikiem. - Jeszcze to do nas nie dociera. Po północy wróciliśmy z zawodów, a o siódmej rano budziliśmy się, żeby myć motocykle. Nigdy nie nazwałbym syna perełką, czy talentem. Na wynik składa się wiele rzeczy. Talent, to tylko jeden klocek domina - mówi Interi Marek Szczyrba, tata Franka, by przy okazji złożyć zaskakującą deklarację. - Robię to, bo chcę przeciąć spekulacje - oświadcza.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
23 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości