Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Ćwierćfinalistka Wimbledonu rywalką Polki z Bielska. Rozlosowali w Londynie

sport.interia.pl

Ćwierćfinalistka Wimbledonu rywalką Polki z Bielska. Rozlosowali w Londynie

Zdarzało się w ostatnich latach, że w głównych drabinkach Wielkich Szlemów grały aż cztery reprezentantki Polski. Przy czym tylko trzy miały miejsce w nich dzięki swoim pozycjom w rankingu. Teraz zaś cztery wystąpią od razu, dołączyła - jeszcze dzięki "dzikiej karcie" - Maja Chwalińska. Czy dołączą do niej, ale także Igi Świątek, Magdy Linette i Magdaleny Fręch, Linda Klimovicova i Katarzyna Kawa? Obie poznały dziś swoje ścieżki w kwalifikacjach. Na drodze młodszej z zawodniczek z Bielska-Białej stanie rewelacja edycji z 2024 roku.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
23 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości