Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Kubańczycy wyszli na ulice. "Nowa krytyczna sytuacja"

wydarzenia.interia.pl

Kubańczycy wyszli na ulice. Nowa krytyczna sytuacja

Ponad 20-godzinne przerwy w dostawach prądu wywołały protesty na ulicach Kuby. Mieszkańcy Vedado - dzielnicy Hawany - wyszli na ulice. We wtorek Kubańska Unia Energetyczna ogłosiła "nową krytyczną sytuację" w krajowym systemie energetyki, w związku z czym w godzinach szczytu ponad połowa kraju będzie pozbawiona prądu.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
24 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości