"Rekomendowałem go jako młodego człowieka". Arłukowicz o znajomości z Kacprzykiem
- Rekomendowałem go jako młodego człowieka - powiedział w Kanale Zero Bartosz Arłukowicz, komentując swoją znajomość z lekarzem Dawidem Kacprzykiem. Europoseł KO przyznał, że chociaż wspierał Kacprzyka w kampanii wyborczej, to nie miał pojęcia, że pracuje on w Szpitalu Południowym. Polityk wysoko ocenił działania premiera ws. afery związanej z tą placówką. - Efektywność premiera w tej sprawie jest stuprocentowa - stwierdził.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
25 Czerwiec 2026
25 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości