Minister zdrowia o Szpitalu Południowym. "Chcę wyraźnie zakomunikować"
- Na stole mamy szereg rozwiązań. Te rozwiązania dotyczą budzących emocje wynagrodzeń - mówiła minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Przekonywała, że zbieranie danych o wynagrodzeniach medyków za pomocą numeru PESEL "pozwoli zbudować obraz faktycznych zarobków w ochronie zdrowia. - Bardzo nam zależy na tym, by zlikwidować kominy płacowe - podkreśliła również szefowa resortu.
- Najnowszy
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
25 Czerwiec 2026
25 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości