Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Minister zdrowia o Szpitalu Południowym. "Chcę wyraźnie zakomunikować"

wydarzenia.interia.pl

Minister zdrowia o Szpitalu Południowym. Chcę wyraźnie zakomunikować

- Na stole mamy szereg rozwiązań. Te rozwiązania dotyczą budzących emocje wynagrodzeń - mówiła minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Przekonywała, że zbieranie danych o wynagrodzeniach medyków za pomocą numeru PESEL "pozwoli zbudować obraz faktycznych zarobków w ochronie zdrowia. - Bardzo nam zależy na tym, by zlikwidować kominy płacowe - podkreśliła również szefowa resortu.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
25 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości