Tak Igę Świątek potraktowano w Niemczech. Po kilku dniach wyszło na jaw
Iga Świątek przed rokiem zmagania na nawierzchni trawiastej rozpoczęła w Bad Homburg, kilkanaście dni później wygrała wielkoszlemowy Wimbledon. Polka w trwającym sezonie postawiła na podobne przygotowania, również oglądamy ją w Niemczech, gdzie 25-latka pojawiła się już na kilka dni przed startem imprezy. A w rozmowie z Canal+ Sport przyznała, jak potraktowali ją kibice, którzy ze względu na specyficzne położenie tutejszych kortów, mogą spotkać swoich ulubieńców na łonie natury. Prawda wyszła na jaw kilka dni później, przy okazji emisji wywiadu.
- Najnowszy
Wiadomości za dnia
24 Czerwiec 2026