Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Porażka z Chwalińską, teraz 2:6 w Bad Homburg. Nie będzie meczu ze Świątek

sport.interia.pl

Porażka z Chwalińską, teraz 2:6 w Bad Homburg. Nie będzie meczu ze Świątek

Trwa kolejny dzień zmagań w ramach turnieju WTA 500 w Bad Homburg. Dziś poznamy wszystkie ćwierćfinalistki singlowych rozgrywek. Po godz. 15:30 zaplanowano starcie Igi Świątek z Emmą Navarro. Wcześniej wyłoniono ćwierćfinałową rywalkę dla zwyciężczyni polsko-amerykańskiego pojedynku. Nie będzie nią Anna Kalinska, która uległa Mai Chwalińskiej podczas Roland Garros. Rosjanka przegrała 5:7, 2:6, walcząc również z problemami zdrowotnymi.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
24 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości