Przegrali z Polską, ich trener narzeka. "To teraz niedozwolone"
Siatkarze reprezentacji Belgii byli blisko sprawienia sensacji i pokonania Polski na otwarcie turnieju Ligi Narodów w Gliwicach. Nie wykorzystali jednak prowadzenia i przegrali 2:3. Po spotkaniu ich trener Emanuele Zanini chwalił postawę zespołu, ale nie mógł też pogodzić się z kilkoma decyzjami sędziów. Zresztą protesty zaczęły się już w trakcie spotkania. - Były minimum cztery sytuacje, w których nastąpił długi kontakt z piłką przy przyjęciu. To niedozwolone - wylicza trener Belgów. Ale wątpliwości miał więcej.
- Najnowszy
Wiadomości za dnia
25 Czerwiec 2026