Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Przegrali z Polską, ich trener narzeka. "To teraz niedozwolone"

sport.interia.pl

Przegrali z Polską, ich trener narzeka. To teraz niedozwolone

Siatkarze reprezentacji Belgii byli blisko sprawienia sensacji i pokonania Polski na otwarcie turnieju Ligi Narodów w Gliwicach. Nie wykorzystali jednak prowadzenia i przegrali 2:3. Po spotkaniu ich trener Emanuele Zanini chwalił postawę zespołu, ale nie mógł też pogodzić się z kilkoma decyzjami sędziów. Zresztą protesty zaczęły się już w trakcie spotkania. - Były minimum cztery sytuacje, w których nastąpił długi kontakt z piłką przy przyjęciu. To niedozwolone - wylicza trener Belgów. Ale wątpliwości miał więcej.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
25 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości