Zaczęli o 6. Oddali 39 tys. butelek i puszek. Idą po rekord Guinnessa
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie zgromadzili prawie 40 tys. opakowań w ramach akcji charytatywnej na rzecz rehabilitacji koleżanki. Przez prawie 14 godzin wrzucali butelki i puszki do recyklomatu, a ze zwrotu kaucji uzyskali 20 tys. zł. Ich akcja została zgłoszona do Księgi Rekordów Guinnessa.
- Najnowszy
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 22
-
-
-
-
- Czerwiec, 21
-
-
-
- Czerwiec, 20
-
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
24 Czerwiec 2026
24 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości