Lekarze nie wytrzymują. "Usłyszałem: weź sobie hydro, bo ręce ci się trzęsą" [WIDEO REPORTAŻ]
— Zawsze się płacze po stracie dziecka. Pytanie tylko, czy w toalecie szpitalnej, czy dopiero w samochodzie po dyżurze — mówi neonatolożka z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Wielu lekarzy zmaga się depresją, zaburzeniami lękowymi, bezsennością, uzależnieniami od leków. Często nie chcą o tym mówić, ale dla nas zrobili wyjątek.
- Najnowszy
- Czerwiec, 25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
26 Czerwiec 2026
26 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości