Polska zbuduje trzeci terminal LNG. Możliwości importu gazu wzrosną do 50 mld m3
Cztery podmioty zakontraktowały długoterminowy dostęp do drugiego pływającego terminala FSRU w Zatoce Gdańskiej. To właśnie duże zainteresowanie potencjalnych użytkowników i ich wiążące oferty przesądziły o budowie kolejnej instalacji do regazyfikacji gazu w Polsce.
- Najnowszy
- Czerwiec, 25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
26 Czerwiec 2026
26 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości