Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Podziękowania dla nauczyciela i wychowawcy na zakończenie roku 2025

i.pl

Podziękowania dla nauczyciela i wychowawcy na zakończenie roku 2025

Zakończenie roku szkolnego już niebawem, bo 27 czerwca 2025 roku. Nauczyciele często dostają od swoich wychowanków kwiaty, czekoladki czy inne prezenty na koniec roku. Oprócz tego uczniowie decydują się, by złożyć na ręce nauczyciela podziękowania. Można to zrobić w formie ustnej lub pisemnej. Kartka z napisanymi od serca życzeniami z pewnością będzie dla wychowawcy bardzo cenną pamiątką.

Podziękowania dla nauczyciela na koniec roku nie muszą być długie i wymyślne. Warto zadbać o to, by znalazło się w nich coś wyjątkowego. Osoby, które w tym roku kończą szkołę i żegnają się ze swoim wychowawcą, mogą na przykład stworzyć drzewko z odciskami palców wszystkich uczniów. Dobrym pomysłem będzie także napisanie miłych wspomnień z nauczycielem i wrzucenie ich do ciekawie ozdobionego słoika czy wykonanie okolicznościowego kolażu dla wychowawcy, nawiązującego do wspólnie spędzonego czasu. Form pożegnania nauczyciela jest naprawdę dużo.

Jeśli jednak chcecie podziękować w sposób klasyczny, zamieszczając życzenia dla nauczyciela na kartce okolicznościowej, sprawdźcie nasze propozycje podziękowań.

Sprawdź podziękowania dla nauczyciela na zakończenie roku>>

Niektórzy preferują krótkie podziękowania dla nauczycieli na koniec roku. Można skorzystać z naszych propozycji:

Podziękowania dla wychowawcy na koniec roku są bardzo ważne, szczególnie jeśli jest to ostatni rok w danej szkole. Jakie życzenia złożyć wychowawcy? Oto propozycje podziękowań, które sprawią, że pedagog będzie bardzo wzruszony.

Część osób preferuje złożenie życzeń nauczycielom w formie wierszyków i rymowanek. Taka forma sprawdzi się zwłaszcza w młodszych klasach. Oto propozycje podziękowań dla nauczycieli, które warto wykorzystać:

Pani niesie wiedzy kaganek,prowadzi przez życia ulice…Proszę przyjąć poezji wianek– spleciony z serdecznych życzeń

Za to, że podjąłeś trudprzekazania nam wiedzy w bród,że znosiłeś burdy i psoty...i choć czasem darliśmy koty,dziś mówię: Dziękuję Tobie –nauczycielowi i aniołowi w jednej osobie!

Nauczycielu nasz drogi, kochany,dziś szkoły opuszczamy bramy,z odwagą i nadzieją w świat wyruszamy,pamiętając, jak wiele Tobie zawdzięczamy!

Za serce, uśmiech, dobre słowo,zachętę do pracy, gdy nic się nie udawałoi pochwałę, gdy wszystko szło dobrze.Za pomoc w odkrywaniu tego, w czym jesteśmy najlepsii przekonywanie, że możemy zrobić więcej, niż się spodziewamy.Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.Za to, że w tak wielu sytuacjachmogliśmy zawsze na Panią liczyć...

Dziękujemy za Pani wkładw naszą edukację– mamy dla Pani najpiękniejszybukiet słów. Bzy, tulipany i róże.Niech wszystko, co dobredoczeka się spełnienia.Składamy najszczersze życzeniaprosto z serca.Jesteśmy wdzięczni,że możemy być Pani uczniami.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
26 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości