Podrzucili to na polski wagon. Wcześniej był na Białorusi i Ukrainie
Na jednym z wagonów towarowych w Poznaniu odkryto nadajnik GPS. Wagon ten wcześniej podróżował po sąsiednich państwach. Sprawę obecnie bada policja.Niepokojącego odkrycia dokonał pracownik PKP Cargo. Wagon znajdował się w Punkcie Utrzymania Taboru w Poznaniu od lutego 2026 roku. W sierpniu ubiegłego roku brał on udział w trasie na Białoruś, a w grudniu na Ukrainę. Nie jest jasne, w którym z państw nadajnik został podłożony. Pewne jest jednak to, że jego celem było pozyskiwanie informacji na temat aktualnego położenia składu, oraz jego tras.[SALE-5808]Nadajnik GPS w wagonie towarowym
- Najnowszy
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 22
-
-
-
-
-
-
-
Wiadomości za dnia
24 Czerwiec 2026