Marczyk i Gospodarczyk zwycięzcami Rajdu San Martino di Castrozza e Primiero
Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk mają za sobą udany start w Rallye San Martino di Castrozza e Primiero. Impreza w północnych Włoszech stanowiła dla Polaków trening przed kolejną rundą mistrzostw Europy – Rajdem Rzymu. Załoga ORLEN Team zaliczyła udaną przesiadkę na asfalt i wygrała imprezę w świetnym stylu. Rajd San Martino di Castrozza e Primiero […]Artykuł Marczyk i Gospodarczyk zwycięzcami Rajdu San Martino di Castrozza e Primiero pochodzi z serwisu Motowizja.
- Najnowszy
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 22
-
-
-
-
-
-
-
Wiadomości za dnia
24 Czerwiec 2026