Masz router tej popularnej firmy? To jest ważna rzecz do zrobienia
Użytkownicy popularnych routerów D-Link mają problem. Starsze modele są wykorzystywane przez oszustów. Zainfekowali już ponad 4 tys. urządzeń.Przed zagrożeniem ostrzegają eksperci z firmy Qianxin XLab. Oszuści wykorzystują nowe oprogramowanie typu malware o nazwie AryStinger do infekowania starszych i już niewspieranych routerów marki D-Link. Udało im się zainfekować już ponad 4 tys. urządzeń, które mogą wykorzystywać do własnych celów.Router D-Link do wymianyEkspersci z firmy Qianxin XLab twierdzą, że złośliwe oprogramowanie przekształca zainfekowane urządzenia w zdalnie sterowane zombie, które mogą wykonywać skanowanie, proxy, tunelowanie, wykonywać polecenia, a także inne działania w imieniu atakującego.
- Najnowszy
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 22
-
-
-
-
-
-
-
Wiadomości za dnia
24 Czerwiec 2026