Sąd zdecydował. Chodzi o abonament RTV
Chcesz zrezygnować z płacenia abonamentu RTV? W takim razie Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał ważną decyzję.Obywatel chciał wyrejestrować telewizor, aby nie płacić abonamentu RTV. O tym fakcie pisemnie poinformował Pocztę Polską. Problem w tym, że ta zgłoszenia nie uznała. Sprawa trafiła do sądu.Sąd zdecydował ws. abonamentu RTVObywatel nie zgodził się z decyzją Poczty Polskiej, która nie uznała jego pisemnego zgłoszenia, domagając się osobistej wizyty w placówce lub wypełnienia internetowego formularza. Jego zdaniem narusza to prawa osób niemobilnych oraz takich, które nie mają dostępu do Internetu.
- Najnowszy
- Czerwiec, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 22
-
-
-
-
-
-
-
Wiadomości za dnia
24 Czerwiec 2026