W Niemcach ruszyło śledztwo ws. oszustwa na Orlen
Mieszkanka gminy Niemce uwierzyła, że inwestuje w akcje Orlenu. Jednak tak naprawdę padła ofiarą oszustów i straciła ćwierć miliona złotych. Sprawę bada miejscowa policja.Inwestowanie łączy się z ryzykiem. Tym razem jednak nie było żadnego ryzyka, a istny pewniaczek: cała akcja to było sprytne oszustwo wykorzystujące naiwność osoby starszej. Nie było szans na zysk, a strata majątku była bardziej, niż pewna. [SALE-5859]Oszukana na Orlen
- Najnowszy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 25
-
Więcej wiadomości
Wiadomości za dnia
Dziś,
26 Czerwiec 2026
26 Czerwiec 2026
Wiadomości według tematów
Więcej wiadomości