Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Zwija się kolejna giełda krypto. Binance gasi światło 1 lipca

telepolis.pl

Zwija się kolejna giełda krypto. Binance gasi światło 1 lipca

Mamy złe wieści dla fanów cyfrowych walut. Jedna z większych, wygodniejszych i lepiej rozpoznawalnych platform niemal w całości ogranicza swoje usługi.Binance rozesłało do polskich użytkowników ważny komunikat dotyczący dalszego działania platformy. Firma poinformowała, że Binance Poland (ani żaden inny podmiot z grupy) nie uzyskało licencji MiCA. W praktyce oznacza to, że od 1 lipca 2026 roku polska spółka nie będzie mogła przyjmować nowych klientów, a dostępne usługi zostaną mocno ograniczone.Dotychczasowe aktywa nie zostaną zamrożoneGiełda zapewnia, że środki obecnych użytkowników pozostaną dostępne do wypłaty także po 1 lipca 2026 roku. Dotyczy to zarówno kryptowalut, jak i złotówek oraz euro. Firma sugeruje przy tym, by użytkownicy przenieśli aktywa do własnego portfela albo do innego dostawcy usług krypto.

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
26 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości