Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić wygodę przeglądania i istotna informacja. Przed dalszym korzystaniem z naszej witryny zgadzasz się i akceptujesz naszą Politykę plików cookie i prywatność.

Już prawie rok mojego mieszkania pilnuje kamera z Action, a teraz jest w promocji

telepolis.pl

Już prawie rok mojego mieszkania pilnuje kamera z Action, a teraz jest w promocji

Kiedy w ubiegłym roku dostałem w swoje ręce kamerę wewnętrzną z Action, to moja pierwsza myśl była następująca: no fajnie, ale tak właściwie, to po co mi to? Teraz już wiem: dla spokoju ducha. Mieszkam w niewielkim mieszkaniu. Ot, ciasne, ale własne, chociaż na hipotekę. Ot, dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, za to z konkretnym balkonem. Monitoring wewnętrzny brzmi więc jak coś równie użytecznego, jak podnośnik nożycowy samochodowy dla osoby, która co prawda ma auto, ale stawia je pod blokiem, codziennie gdzie indziej i często na zakazie. A jednak zmieniłem nastawienie do tego typu urządzeń o 180 stopni.Jak to działa?

  • Najnowszy
Więcej wiadomości

Wiadomości za dnia

Dziś,
26 Czerwiec 2026

Wiadomości według tematów

Więcej wiadomości