Już prawie rok mojego mieszkania pilnuje kamera z Action, a teraz jest w promocji
Kiedy w ubiegłym roku dostałem w swoje ręce kamerę wewnętrzną z Action, to moja pierwsza myśl była następująca: no fajnie, ale tak właściwie, to po co mi to? Teraz już wiem: dla spokoju ducha. Mieszkam w niewielkim mieszkaniu. Ot, ciasne, ale własne, chociaż na hipotekę. Ot, dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, za to z konkretnym balkonem. Monitoring wewnętrzny brzmi więc jak coś równie użytecznego, jak podnośnik nożycowy samochodowy dla osoby, która co prawda ma auto, ale stawia je pod blokiem, codziennie gdzie indziej i często na zakazie. A jednak zmieniłem nastawienie do tego typu urządzeń o 180 stopni.Jak to działa?
- Najnowszy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Czerwiec, 25
-
Wiadomości za dnia
26 Czerwiec 2026